<<  Yangın Panoları, Doğalgaz Panoları,  Su Sayaç Panoları  >>

 
           
                   
       

Doğalgaz Panoları, doğalgaz dağıtım sayaçlarının ve doğalgaz vanalarının muhafaza edilmesinde kullanılır. Dikey veya yatay olarak farklı büyüklüklerde imalatımız mevcuttur.

 

Elektrik panolarından farklıdır.  Pano içinde doğalgaz vanasının veya doğalgaz sayacının giriş yapabilmesi için arka bölümünde açıklık bulunur.
 

                   

Su sayaç Panosu Nedir? Su sayaçları muhafazası için imal edilen sıva altı ve sıva üstü çeşitleri olan panolar su sayaç panolarıdır. Farklı boy ve ebatta imalatımız mevcuttur.

 

Özel ölçülerde de imalat yaptığımı su sayaç panoları, duvar içine su sızdırmaz özelliğine sahiptir. Sayaç sayısını arttırmak istediğinizde alta ve üste pano ilave edebilirsiniz. Sıva altı ve sıva üstü olarak kullanılır. Müşterilerin isteğine göre her türlü sayaç panoları imal edilir. Standart kullanım için 50x30x10 cm ebatında imal edilirler.

 

1.5 mm  DKP Sac kullanılır.  Su sayacınıza dışarıdan gelebilecek darbe ve iklim koşullarının etkilerine karşı korumak için su sayaç dolaplarını tercih edilirler.  Standart renk RAL 7032 veya seçilebilir polyester elektrostatik toz boyalı olarak satışa sunulmuştur.

 

Su sayaç panolarının çeşitleri ise, yek sayaçlı su sayaç panosu, 2 sayaçlı su sayaç panosu, 5 sayaçlı su sayaç panosu, kasalı tip 3 sayaçlı su sayaç panolarından oluşmaktadır. Son yıllarda Pvc su sayaç panolarının da imal edildiğini görmekteyiz. Fakat, bu panolar darbelere dayanıklı değildir. Çok rahat kırılabilirler.