<<  Firma Profili  >>

 

LİVA PANO; Konya'da 2000 yılından günümüze elektrik Panolarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Ürün Halkamızın İçinde;

Dikili elektrik panoları, duvar tipi elektrik panoları, montaj tipi elektrik panoları, piyano tip elektrik panoları, harici tip elektrik panoları, su sayaç panosu, doğalgaz panosu, yangın dolabı ile diğer elektrik panoları yer almaktadır.

Hizmet Alanımız içinde ise;

AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, Her türlü elektrik panoları imalatı ve montajı, Otomasyon projelerinin hazırlanması, Malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, Genel elektrik ve enstalasyon işleri, Her türlü elektrik arıza tespit ve giderilmesi, Aydınlatma ve sinyalizasyon tesisatları, Regülatör satış, montaj, bakımı ile Ups satış, montaj ve bakımı yer almaktadır.

Firmamız;

Yüksek teknolojiye sahip makineleri ve akılcı üretim performansı ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız; Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir.


Misyon;

Teknolojik sistemleri uygulayarak, elektrik panosu imalat sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyon;

Elektrik panoları imalaty sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak firmamızın aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,

 
Liva Pano
Elektrik Pano Sistemleri